Sportovní miniolympiáda 2019

Další ročník sportovní miniolympiády okolních mateřských škol se tentokrát konal u nás v Rokytnici nad Jizerou ve sportovní hale, dne 6.2.2019. Pořadatelem byla letos MŠ Dolní Rokytnice nad Jizerou. Postupně se mezi sebou utkaly mateřské školy ze Semil, Vysokého nad Jizerou, Harrachova, Jablonce nad Jizerou a Rokytnice nad Jizerou. Naše děti soutěžily s dolení školkou. Všechny sportovní diciplíny zvládly děti na výbornou. Zvládaly různé překážkové dráhy, skok do výšky, běh, hod s míčky a nakonec i hod do basketbalového koše. Na body sice vyhrála MŠ Dolní Rokytnice, ale to nám vůbec nevadilo. Všichni jsme byli na bedně a dostali zlatou medaili. Tu nám předával místostarosta města Rokytnice nad Jizerou. Olympiádu jsme si užili a jako bonus jsme ještě dostali dárkem barevný míč.