26. - 30.9.2022

Tento týden jsme pokračovali na téma Plody podzimu-Ovoce a zelenina. Vyplňovali jsme různě zaměřené pracovní listy - například předškoláci se soustředili na předmatematické dovednosti a mladší sluníčka si procvičovali jemnou motoriku a orientaci v prostoru. Také jsme se společně s Beruškami pustili do pečení pouťových koláčů. Vyzkoušeli jsme si válení těsta, vykrajováni a plnění koláčků. Nakonec jsme si o koláče na školní zahrádce i zasoutěžili v “Běhu o pouťový koláč”. Všichni jsme si odnesli sladkou odměnu a diplom na památku.Tento ročník závodu byl obohacen o závod rodičů. Nejdříve fandili rodiče dětem a po té fandily děti rodičům. Samozřejmě jsme měli dostatek času na hraní, stavění, malování, vaření a hraní různých her u stolečků. Za příznivého počasí jsme chodili na procházky v okolí školky.

Fotogalerie z pečení koláčů ZDE

Fotogalerie ze závodu ZDE